autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Eiropas projekti – Jūsu atspēriens lauksaimniecības un pārtikas ražošanas attīstībā!

Arvien vairāk lokālā un globālā līmenī tiek runāts par reģionu attīstību, kuros ir nepieciešams investēt ilgtermiņā. Latvijā lauksaimniecībai un pārtikas ražošanai ir potenciāls, kurā ir vērts ieguldīt, iedrošinot jaunos uzņēmējus veicināt valsts konkurētspēju Eiropas un pasaules tirgū. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā attīstīt savu saimniecību vai uzņēmumu, ir Eiropas projekti. Līdz 2020. gadam ir pieejams plašs ES fondu finansējums tieši lauksaimniecības, pārtikas ražošanas un reģionu attīstības jomās. Vai vēlaties uzzināt, kā pie šī finansējuma varat tikt arī Jūs?

Jaunuzņēmumu uzplaukums

Vai zinājāt, ka no ES fondiem tiek aktīvi atbalstīti Eiropas projekti, kas aptver mazattīstītāku reģionu teritorijas? Ja Jums prātā ir inovatīvas idejas jaunu produktu un saimnieciskās darbības attīstīšanai, taču nezināt, kā tās realizēt, Eiropas projekti var kļūt par risinājumu! Tieši šobrīd ES virsmērķis ir veicināt reģionu attīstību un konkurētspēju jaunu uzņēmumu vidū.

Latvijā ES fondi koncentrējas uz uzņēmumiem, kas darbojas šādās nozarēs:

● uzņēmējdarbība, jo īpaši mazie uzņēmumi;
● transports un infrastruktūra;
● vide un enerģētika;
● lauksaimniecības un lauksaimniecības produktu pārstrādes attīstība;
● sociālā iekļaušana;
● tūrisms;
● inovācijas un pētniecība.

Tomēr šobrīd pastiprinātā redzeslokā ir lauksaimniecības, mazās, vidējās saimniecības un jaunie uzņēmumi, kas vēlas radīt pievienoto vērtību savā reģionā. Saimniecību uzturēšanā un lauksaimniecības darbos jāiegulda ievērojams darba un laika resurss, tāpēc nodoties formalitātēm, kas saistītas ar projektu rakstīšanu, ne vienmēr atliek laiks, īpaši, ja nav skaidrs, kā tas jādara. Taču ir iespējams ietaupīt laiku, ja vēlaties vienkāršāk apgūt veidus, kā ieguldīt līdzekļus cēli, efektīvi, redzot pārmaiņas ilgtermiņā! Ar ko sākt?

Eiropas projekti kā Jūsu papildfinansējuma avots

Kamēr Latvija no ES saņem vairāk naudas nekā iemaksā, jo sākotnēji ES palīdz jaunajām valstīm attīstīties, šī nauda ir jāizmanto pārdomāti, investējot attiecīgo nozaru attīstībā.

Kā galvenās prioritātes Latvijā, kuras varētu aptvert Jūsu nākamie Eiropas projekti, ir:

1. uzņēmējdarbības veicināšana un jaunu darba vietu izveide;
2. lauksaimniecības un reģionu attīstība.

Ja vēlaties būt pozitīvu pārmaiņu un jaunu iniciatīvu radītājs, EDO Consult spēs palīdzēt izstrādāt projektu Jūsu darbības nišā! Kāpēc tieši tagad?

Klusā sezona = projektu sezona!

Kamēr tuvojas gada vēsie mēneši, līdz ar to aktīvās sezonas beigas, ir vērts sākt stratēģiski plānot savas saimniecības attīstību. Rudens un ziemas mēnešos veiksmīgi iesniegti Eiropas projekti var nodrošināt panākumiem bagātu nākamās sezonas sākumu! Ja esat mazais vai vidējais uzņēmējs, iespējas saņemt ES struktūrfondu papildfinansējumu ir plašākas.

Varbūt Jums jau sen ir idejas par eko-saimniecības uzsākšanu vai padomā radoši risinājumi iekārtu uzlabošanā? EDO Consult Jūsu inovatīvās ieceres var pārvērst veiksmīgi uzrakstītā un apstiprinātā projektā! Biznesa konsultācijas notiek profesionāļu pārraudzībā, kuri palīdzēs Jums apgūt fondu iespējas, projekta izveides un iesniegšanas procesu, apstiprināšanas gaitu un konsultēs arī projekta laikā un pēc tā!

Jūs esat prioritāte!

Jaunie uzņēmēji lauksaimniecības jomā – Jūs šobrīd esat ES fondu prioritāte! Eiropas projekti ir ceļš, kas ļaus šiem vārdiem realizēties darbībā.

Iespējams, Jūs šobrīd darbojaties kā:

● lauksaimniecības produkcijas ražotājs vai pārstrādātājs;
● mājražotājs;
● zvejnieks vai zvejnieku saimniecības apsaimniekotājs.

ES finansējuma piešķiršanas process šajās nišās ir vienkāršots un ērti strukturizēts.

Jums palīdzēs EDO Consult!

EDO Consult ir gatavs sniegt savu pieredzi, lai palīdzētu mērķtiecīgiem un konkurētspējīgiem jaunuzņēmējiem attīstīties! Ja vēlaties arī savu projekta iesniegšanas procesu padarīt ātrāku, ērtāku un kvalitatīvāku, atnāciet uz pirmo bezmaksas konsultāciju. Vairāk informācijas par pieteikšanos un pakalpojumiem meklējiet edo.lv. EDO Consult komanda priecāsies realizēt ieceres Jūsu un Latvijas attīstībai!

Pievienot komentāru